0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Алмај Сјај За Усни Од Алмај, Нелеплива Шминка За Усни, Холографска Завршница На Сјајот, Хипоалергична, Пламен, 0,054

Алмај Сјај За Усни Од Алмај, Нелеплива Шминка За Усни, Холографска Завршница На Сјајот, Хипоалергична, Пламен, 0,054

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Блеснете во Холографските сјаеви За усни На Алмај кои се чувствуваат навлажнувачки и мазни—никогаш лепливи. Измешајте и усогласете ги боите за иридентен омбре ефект! Нашите призматични сјаеви за усни ви даваат забавен, холографски сјај што изгледа чисто етерично. Овие нијанси се супер сјајни, но не се чувствуваат лепливи (бидејќи не можеме да ја поднесеме лепливоста). Вашите усни се чувствуваат навлажнети и мазни; ние ја внесовме формулата со масла од калинка, грозје и малина. Ние ги создадовме овие сјаеви за усни да се носат соло, мешани или слоевити преку кармин—значи, имаш многу опции. Како и секогаш, тестиран дерматолог, хипоалергичен, чист, без мирис и без суровост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.