0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
8-Нога Професионални Пиво Понг Маса-Боја Спектар Издание

8-Нога Професионални Пиво Понг Маса-Боја Спектар Издание

DEN 319.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Партија Понг Професионални Пиво Понг Маси се за сите во потрага по прифатлива, пренослив пиво понг маса. Анодизираната алуминиумска рамка и нозете ги прават овие маси најтрајните маси за пиво на пазарот, способни да издржат екстремни температури, течности и физичка злоупотреба. Професионалната маса за понг за пиво погодно се преклопува во 2 стапки. х 2 стапки. случај што го прави пренослив и удобен за донесување на која било забава, задна врата или настан. 8 Нога Пиво Понг Маса со / Зачудувачки Професионален Дизајн Во Целосна Боја. Табелата лесно се преклопува во торбичката за носење со брава и рачки. Восочна завршница што ги отклонува течностите и ја штити масата. Прикачен Држач За Понг Топка со / (6) Топки За Партиски Понг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.