0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Валтера А10-5010ЕХ Моќен Кабел Засилувач Продолжен Кабел w Рачка-10', Црвено

Валтера А10-5010ЕХ Моќен Кабел Засилувач Продолжен Кабел w Рачка-10', Црвено

DEN 2264.48
Достапно е за нарачката

Од стоката

Моќниот Продолжен Кабел на валтера со Рачка се одликува со издржлива гумена јакна и е дизајнирана за надворешна употреба. Секој продолжен кабел вклучува машки крај за држење на прстите за леснотија на користење. Моќниот Кабел е продолжен кабел од 50 засилувачи што ја проширува моќноста до 10 стапки од оригиналниот извор на енергија. 50 засилувач продолжен кабел. Прст зафат машки крај за леснотија на користење. Тежок кабел, безбеден за надворешна употреба. Должина На Кабелот : 10'. c ETL наведени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.