0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бош Вистински Ое Кислород Сензор Одговара изберете: 2008-АУДИ С6, АУДИ ТТ РС

Бош Вистински Ое Кислород Сензор Одговара изберете: 2008-АУДИ С6, АУДИ ТТ РС

DEN 142.08
Достапно е за нарачката

Од стоката

Бош е водечки снабдувач во светот и производител на оригинална опрема На Сензори за Кислород. Бош го измисли автомобилскиот сензор за кислород и го води патот во технологијата и иновациите на сензорот. Од целокупниот дизајн на сензорот до критичниот керамички елемент, Бош е познат ширум светот по квалитет и перформанси. Бош 17151 Вистински Ое Кислород Сензор Одговара Изберете : 2008-2011 АУДИ С6 10 Цил 5.2 Л 2013 АУДИ ТТ РС 5 Цил 2.5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.