0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ОК Прецизни Производи, Ад МВФЛ КАПМВФЛ ПРАЧКА КРАЈ 4-КОМПЈУТЕР ЈАГЛЕРОДНА БРОНЗА, Ф-Л

ОК Прецизни Производи, Ад МВФЛ КАПМВФЛ ПРАЧКА КРАЈ 4-КОМПЈУТЕР ЈАГЛЕРОДНА БРОНЗА, Ф-Л

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

CA1 Прецизни Производи, Inc ROD END (V) 4-КОМПЈУТЕР ЈАГЛЕРОД/БРОНЗА, F-L 20 MM-20 MM QA1 Сферични Прачка Крајот КОМПЈУТЕР YM Серија 5/8-18 ВО RH 1/2in Роди Moly P/N компјутер YMR8-10 T. Род Крај. Сферични. PCYM Серија. 1/2 Во Создаден. 5/8-18 ВО РХ Нишка. Машко. Тефлонски Наредени. Висока Неусогласеност. Хромоли. Цинк Оксид/Хромат. Цена Секој.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.