0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Елоквии Елементи Топ на женски очила

Елоквии Елементи Топ на женски очила

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Убаво те молам! Елокии Елементите Peplum Top нуди женски изглед и ласкаво вклопување со пилум полите до стил со сè, од фармерки до здолништа оваа сезона. Исклучиво на. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени. Опуштено вклопување. Peplum полите. Трепкам со отворање на ракавот. Деколте за накит. Свит на задниот врат со копче и банџи. Хитови на колкот. Необичен ткаен око. Содржина : 100% памук. Грижа : Рачно миење ладно со слични бои / не бели / не спуштајте се суво / лежејте fl на суво / ладно железо по потреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.