0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Попсикл Петарда Базен Плови

Попсикл Петарда Базен Плови

DEN 367.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Седнете со слатко уживање и плови покрај водата во форма на лето : Петардата! Едноставно наполнете со воздух и ставете ја на вода за релаксирачки ден на летното сонце. Оваа забава, разнесете ја лежалката за плови е добра за животот во базен или езеро. Овој Пливачки Базен Е совршен и за Возрасни и За Деца. Надувување Големи Кренат Вода Плови Дневна Сплав За Плажа, Езеро, Пливање Партија. Плови Во Стил Со Овој Иконски И Забавен Базен На Надувување Плови. 66 "Х 36" За Целосна Релаксација. Изграден Да Трае Со Издржлив Тежок Винил. Ефикасен Еднонасочен Вентил За Лесна И Брза Инфлација. На Возраст Од 14 И Повеќе Години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.