0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Елита Платинум 8кт. Џамбо Електрични Тава В Лесно-Истурете Излив

Елита Платинум 8кт. Џамбо Електрични Тава В Лесно-Истурете Излив

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Елитната Платина 16 "х 13" Џамбо Електрична Тава пржи, помфрит, скари, печени, чорби и многу повеќе што го олеснува готвењето на вашата омилена храна во само еден апарат. Со својата тешка нелеплива камена завршница, чистењето е лесно. Целосно вградените грејни елементи во Форма На М се супериорни во греењето побрзо и порамномерно. Користете го за да готвите што било од јајца и колбаси до хамбургери и стекови, дури и пржете го омилениот зеленчук. Елитната Платина 16 "х 13" Џамбо Електрична Тава пржи, помфрит, скари, печени, чорби и многу повеќе што го олеснува готвењето на вашата омилена храна во само еден апарат. Со својата тешка нелеплива камена завршница, чистењето е лесно. Целосно вградените грејни елементи во Форма На М се супериорни во греењето побрзо и порамномерно. Користете го за да готвите што било од јајца и колбаси до хамбургери и стекови, дури и пржете го омилениот зеленчук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.