0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Обединети ткајачи Килмарнок Авондале потресена сина сива ткаена полиестерска област килим или тркач

Обединети ткајачи Килмарнок Авондале потресена сина сива ткаена полиестерска област килим или тркач

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Цел за софистицираност и рафинирање со овој луксузен килим. Раскошните детали и хармоничните бои го прават овој килим ремек -дело. Плишани сиви бои со допири на ладни блуз и топли креми и комплетно детален дизајн ќе додадат раскош во декор на вашата соба. Машински изработени со поддршка од памук за издржливост и долготрајна величественост и привлечност. Дизајнер потресен изглед и чувство со прекрасни мулти бои на ладно сиво и слонова коска. Контракција на тешка тежина со поддршка од памук. Машина ткаена од полиестер за издржливост и лесна нега. Отпорен на дамки, избледување и пролевање. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.