0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Глобус Електричен Илон 1 - Лесен Мат Бел И Антички Месинг Приклучок Или Хардверски Ѕид, Вклучена ЛЕД Сијалица, 51402

Глобус Електричен Илон 1 - Лесен Мат Бел И Антички Месинг Приклучок Или Хардверски Ѕид, Вклучена ЛЕД Сијалица, 51402

DEN 341.92
Достапно е за нарачката

Од стоката

МОДЕРЕН ИНДУСТРИСКИ ИНДУСТРИСКИ ОД СРЕДИНАТА на ВЕКОТ : индустриски дизајн со современа завршница и дефинитивно чувство од средината на векот, стручно нагласено со месинг, создава идеална модерна индустриска ѕидна обвивка од средината на векот совршена за секоја просторија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.