0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Henywell Hepa Прочистувач На Воздух H Филтер-За Hpa & Hpa Серија, HRFH1, Пакет

Henywell Hepa Прочистувач На Воздух H Филтер-За Hpa & Hpa Серија, HRFH1, Пакет

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие Hepa Филтри Henywell се дизајнирани исклучиво за да одговараат на heneywell hepa модели За Прочистување На Воздухот HPA050/150, HPA 060/160 И Hht055/155 Серија. Во Полето : 1 хепа Ч замена филтер. Х Хепа Филтри : Помага да се фатат до 99,97% од следниве микроскопски алергени и честички во воздухот : прашина, полен, првут од домашни миленици, остатоци од грини од прашина и чад.*. Заменете Ги Сертифицираните Хепа Филтри 1x годишно. Пред-филтрите за намалување на мирисот се користат заедно со овие филтри и се продаваат одделно. За најдобри перформанси, користете само вистински филтри за прочистување на воздухот Од Мед. Компатибилните замени на филтерот за прочистување на воздухот не се загарантирани да ги нудат истите перформанси, ефикасност или вклопување. *Од воздухот што минува низ филтерот, 0,3 микрони и поголеми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.