0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Парвез Таџ Среќен Кутре Платно Ѕид Уметност

Парвез Таџ Среќен Кутре Платно Ѕид Уметност

DEN 607.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова Весело Кученце Платно Ѕид Уметност е ликовна уметност платно печатење Од Парвез Таџ. Парвез Таџ е визионерски уметник и пионер НА УВ мастила како медиум за ликовна уметност. За да ги постигне своите оригинални слики, тој слободно меша фотографија, водени и акрилни бои и УВ мастила со различни подлоги како платно, алуминиум, бамбус и рециклирано дрво. Секое од овие парчиња е пример за неговото размислување надвор од кутијата и меѓународната инспирација-сигурни сме дека и вие ќе бидете инспирирани. Парвез Таџ Среќен Кутре Платно Ѕид Уметност : Ликовна уметност платно печатење Од Парвез Таџ. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.