0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
4W, 14 Ж Злато Порцелан Слон Скулптура

4W, 14 Ж Злато Порцелан Слон Скулптура

DEN 558.40
Достапно е за нарачката

Од стоката

Создадете рамнотежен површински простор и додадени димензии со оваа прекрасно изработена скулптура. Уметнички приказ за да ја покажете вашата личност и да го подобрите изгледот на секој отворен простор на масата. Надополнува домови со глам тема и може да бидат прикажани заедно или одделно на маси. Оваа ставка бродови во 1 картон. Ве молиме имајте предвид дека оваа ставка е само за декоративна употреба. Глам ги исполнува современите во овој сет со едноставен дизајн и задебелена боја. Порцеланската скулптура прави одличен подарок за секоја пригода. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Оваа скулптура доаѓа како збир од 2. Глам стил. Препуштете се на гламурозниот луксуз на кадифни текстури, блескави детали и елегантни завршетоци за да го подигнете вашиот дом и да додадете софистициран талент. Скулптури направени од цврст и долготраен порцелан. Карактеристики златни и бели завршетоци. Скулптурата на слонови е дизајнирана со подигнати стебла и издолжени стапала. Оваа ставка е со димензии 3,50 L x 2,30 W x 13,60 H, 6 L x 2,95 W x 15,65 H инчи и тежи 2,66 фунти. Слон во облик на цврст модел. Избришете ја со сува крпа. Порцелан е обликуван и насликан со сјајна глазура. Глам стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.