0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Допрена Од Природата Бебе Органски Памук Долги Ракави Носење Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Малку Жирафа, 0-Месеци

Допрена Од Природата Бебе Органски Памук Долги Ракави Носење Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Малку Жирафа, 0-Месеци

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Допрена од Природата органска памучна вреќа за спиење со долги ракави е направена со 100% органски памук. Нашето безбедно ќебе за носење за спиење ќе го задржи вашето малечко да се чувствува топло, пријатно и удобно преку дремки и ноќен сон. Допрено Од Природата Бебешка Органска Памучна Вреќа за Спиење Со Долги Ракави, Вреќа, Ќебе, Мала Жирафа е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење. Комплетот вклучува две органски памучни вреќи за спиење со долги ракави. Направено со 100% органски памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.