0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ла-З-Момче Вудбери Извршен Стол Со Висок Грб, Поддржува до лбс., Црно Седиште Црн Грб, Издржана Сива База

Ла-З-Момче Вудбери Извршен Стол Со Висок Грб, Поддржува до лбс., Црно Седиште Црн Грб, Издржана Сива База

DEN 2559.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Премиум la-Z-boy® патентиран Comfortcore® Плус меморија пена седиште изградба. Тапациран во комерцијална кожа врзана. Дрвени краци и основа завршени со стп облога за дополнителна издржливост. Кабел активира седиште плоча за прилагодување на висината на седиштето и навалување функција. Поддржува до 300 фунти. Препорачана Област На Апликација (и) : Извршна Генерална Канцеларија Боја На Седиштето : Црна; Боја На Грбот : Црна; Семејство На Бои : Црна. Мерки 27w x 32 D x 47 H во. Се одликува со црно седиште/црн грб/сива основа. Стол поддржува до 300 фунти. Тапациран во комерцијална кожа врзана. Ги исполнува Или Надминува Стандардите АНСИ/БИФМА. Тип На Рака : Поместена Јамка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.