0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вестин 22-Премиер Овал Нерф Чекор Бар Монтирање Комплет одговара: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1989 - ГМЦ СИЕРА

Вестин 22-Премиер Овал Нерф Чекор Бар Монтирање Комплет одговара: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1989 - ГМЦ СИЕРА

DEN 3368.96
Достапно е за нарачката

Од стоката

Компатибилен со моделите 1988-2000 Chevrolet /GMC C1500/K1500/C2500/K2500/C3500/K3500 опремени со следниве модели на Вестин Нерф/Чекор бар # 22-5020, #22-5025, #22-6020 или #22-6025;комплет за монтирање специфичен за возилото за монтирање На Премиерот 4 серија и премиер 6 серија овални нерф чекор Барови (Продадени Одделно). Комплетите вклучуваат држачи за монтирање на лулка обложени со црн прав од страна на возачот и совозачот. Доаѓа во комплет со хардвер и инструкции за инсталација.; Прилагодените држачи за монтирање за секоја апликација обезбедуваат совршено вклопување . Не бара дупчење. Поддржан од доживотна гаранција. Дизајниран за проширени апликации за кабина. Одговара Изберете : 1988-1989,1991,1996-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1989-2000 ГМЦ СИЕРА 1990,1992-1994 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 Ц1500 1995 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 К1500 1988 гмц ГМТ-400 и повеќе - додадете ја вашата возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.