0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Натурвет Кардиоваскуларна Поддршка Плус Таурин За Кучиња-Помага Во Поддршката На Нормалната Функција На Срцето И Кардиоваскуларниот Систем – Таблети За Џвакање

Натурвет Кардиоваскуларна Поддршка Плус Таурин За Кучиња-Помага Во Поддршката На Нормалната Функција На Срцето И Кардиоваскуларниот

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Натурвет Кардиоваскуларна Поддршка плус Таурин за Кучиња постари од 12 недели. Ветеринар формулиран и препорачан да обезбеди кардиоваскуларна поддршка за кучињата и одржување на целокупното кардиоваскуларно здравје. Синергетска мешавина од ботанички, антиоксиданси и амино киселини помага да се поддржи кардиоваскуларниот систем на кучето; Глог и Магнезиум помагаат да се поддржи нормалната функција на срцевиот мускул; Сибирскиот Женшен, Зизифус, Ден Шен, Таурин и Л-карнитин помагаат во промовирање на оптимална коронарна циркулација, додека антиоксидансите помагаат да се намали оштетувањето на слободните радикали. Вкусни таблети за џвакање спакувани во тегла што може повторно да се затвори за да се обезбеди свежина. Натурвет Кардиоваскуларна Поддршка Плус Таурин за Кучиња – Помага Во Поддршката На Нормалната Функција на Срцето и Кардиоваскуларниот Систем – 60 Таблети за Џвакање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.