0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Студио Машка и голема машка машка кошула од одморалиште, со големини S-5XL, кошули за мажи

Студио Машка и голема машка машка кошула од одморалиште, со големини S-5XL, кошули за мажи

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Летна облека за мажи што изгледа кул додека ве одржува кул. Полеснете го во лежењето на вратоврската боја, без ракави кошула без ракави. Забавни детали како исцрпени комери и печатење во боја, издигнете го ова класично основно на едно ново ново ниво. Опуштено вклопување. Копче донапред. Без ракави. Шири јака. Потресени суровини. Назад јарем. Апстрактни отпечатоци на колкот. 53% памук 47% вискоза. Машина за перење. Увезени. Врза за печатење со боја без ракави од епско студио.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.