0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Емапеа-Рефлексија

Емапеа-Рефлексија

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Рефлексија е збирка од 8 песни од Полскиот beatmaker Emapea кои првично беа пронајдени распространети низ различни сега надвор од печатење 7 инчи и компилација изданија. Сите песни се ремастерирани за овој специјален винил "внатре-надвор" и дигитално издание. Оваа специјална винилна игра од 12 инчи Од I N S I D E - Ou Т. Ставете ја иглата Во Внатрешноста на плочата и гледајте како се врти Кон Надвор! "Најдобро Верувај" И "Рефлексија" се достапни на винил за прв пат. Само 250 копии од оваа внатрешна верзија ќе бидат притиснати. Емапеа - Рефлексија (Бело Внатре Надвор Винил Сече) Издавачка Куќа : Ладно Разби. Музички Жанр : Рап / Хип-Хоп.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.