0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Двојно осветлување гума LED осветлен селфи случај за iPhone - топла розова

Двојно осветлување гума LED осветлен селфи случај за iPhone - топла розова

DEN 383.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Двојно светло селфи светло за светло за i Phone 11 (6.1) вграден во фенерче за да можете секогаш да земате убави селфи и Face Time, дури и кога нема доволно светлина. Со само еден клик на копчето за круг на вашиот нов случај ќе ви понуди светла светлина што ви е потребна за да снимите одлични слики. Кликнете еднаш за да отворите/затворите : Прво кликнете за да го отворите предното светло, втор клик за да го отворите задниот свет. Долго притиснете го копчето за прилагодување на интензитетот на светлината Двоен клик на копчето за да го внесете режимот на блиц; Двоен кликнете повторно за да го внесете режимот SOS Flash; Двоен кликнете повторно за да го внесете режимот LED Flash. Доаѓа со микро USB кабел. Двојно (предно и задно) осветлете го Guber LED осветлено селфи случај за i Phone 11 (6,1 ") - Hotешка розова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.