0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Chicology безжична клеточна сенка, утринска магла 34 W 72 H

Chicology безжична клеточна сенка, утринска магла 34 W 72 H

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ролетни и нијанси : Овие ролетни за безжични прозорци се вистинити за големината. Ние сме тука за да ни помогнеме да ни испратиме порака со какви било прашања или проблеми со бесплатни примероци во боја на располагање. Покривање на прозорецот : Најдобро како ролетни од влезната врата, кујнски ролетни затемнувања за затемнување за спална соба и многу повеќе. Прозори за прозорци Најдобри за : Спална соба : Добијте целосна приватност со нашите ролетни за затемнување за ролетни за сонце во спална соба : За светла и поканувачки амбиент, изберете една од нашите светлосни филтрирање на мобилни нијанси безжични нијанси на затемнување за расадник : Нашите безжични нијанси нудат безбедност за домовите Со деца и миленичиња сенка на прозорецот на вратите : Светло за филтрирање на светлина кои работат како сенка на вратите за да се обезбеди приватност од надворешни ролетни RV за камперски прозорци : безжични клеточни нијанси се модерни и издржливи за секојдневно упатство за мерење на употреба за совршено вклопување на овој мобилен слеп може да се користи За внатрешна монтажа или надворешна монтажа. Изведувачи, дизајнери, градежникот за добредојде на прозорецот : ролетни за шикологија доаѓаат во повеќе бои на ткаенини како светло филтрирање или нијанси на затемнување. Заградени ролетни : Изолирани нијанси на прозорецот кои спречуваат да влезат топлина или студ. Водич за мерење за совршено вклопување на овој мобилен слеп може да се користи за внатрешно монтирање или надворешно монтирање . безжични клеточни нијанси се модерни и издржливи за секојдневна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.