0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време и време женски плус големина четвртина од поштенски фау sherpa pullover

Време и време женски плус големина четвртина од поштенски фау sherpa pullover

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Останете пријатни и стилски на време и пулвер на Tru's Faux Sherpa. Со својот лесен дизајн и стилот на сезоната, ова е задолжителен слој. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лесна. Стојат јака. Затворање на четвртина патент. 2 џебови на странични раце. Мека постава за Jerseyерси. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Четвртина Zip faux sherpa pullover за жени од време и Tru.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.