0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Големите машки црни сиви боксери, 4+ бонус проширени големини

Големите машки црни сиви боксери, 4+ бонус проширени големини

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овошје на разбој големите црни и сиви боксери за боксери, 4+2 бонус пакет нудат удобност и стил на боксер во комбинација со поддршка на кратко. Нашите нозе не се возат нагоре, го елиминираат возењето за поудобно секојдневно безбедно вклопување. Секој пар има лента за мека ткаенина без ознака, која не ја врзува или прицврстува кожата за цел ден удобност. Поставата е изработена од мека ткаенина што нема да остави ознаки на кожата. Означете бесплатно за цел ден мека удобност, овие овошје на Big Big Black -Grey Boxer Brists се сигурни дека ќе бидат омилени пар долна облека! Големините 2 XL-3 XL имаат продолжени ленти за половината кои ве одржуваат сигурни и пријатни, без да стискаат. Овошје на разбој големите машки/сиви боксери, 4+2 бонус пакет Продолжени големини : Нозете не се возат. Поддршка за удобност лета со засилени споеви. Означете бесплатно за целиот ден удобност. Мека удобна ткаенина. Поддржан од кадифен лента за половината што е мека против кожата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.