0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки костуми редовно вклопуваат два костуми за фустан со карирани облеки за мажите свадба официјална јакна и панталони

Машки костуми редовно вклопуваат два костуми за фустан со карирани облеки за мажите свадба официјална јакна и панталони

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Информации за производот Оваа стилска, костум за проверка на две парчиња е совршена фузија на традиционални бои и модерна вклопување во богата, полиестерска ткаенина. Овој машки костум сигурно ќе сврти глави за секоја пригода. Фали лаптоп, четири манжетни за копче и класичен стил на костум за секоја пригода., Овој костум е совршено опремена за свадби или формален код за облекување и сигурно ќе импресионира. Со стилски, класично вклопување и прицврстување на две копчиња, оваа јакна од костуми се карактеризира со лаптопи и проверен дизајн - и е одличен начин да додадете блиц на традиционален, шарен стил на вашата облека. Џебови за заварување на ткаенини во задниот сет вклучуваат : 1 палто и 1 Информации за големина на панталони точно до големината. Класично вклопување : највисокиот костум што го носиме, го пресекуваме поширокото низ рамената; дополнителна просторија низ градите и грбот; Големина на ногата на полни панталони : кратко (а) : 5'4 "-5'7 ½ ", редовно (r) : 5'8 "-6'2 ", висок (л) : 6'2 ½ "-6'5 ". Материјал-62% полиестер, 35% вискоза и 3% спандекс. Јакната има нетрпеливи скут; Манжетни со четири копчиња; џеб на градите; џебови од размавта; внатрешни џебови; странични отвори. Панталоните имаат поштенски мува со кука-бар со затворање на копчињата; предни коси џебови; Завадни џебови за заварување на копчето за заварување. Целосно поставена јакна со истегнување на густината во поставата на рамо за дополнителен опсег на движење. Костумот на господинот за секоја пригода, во текот на целата година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.