0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Меридијан Мебел Реинголд Розова Кадифе Јадење Стол

Меридијан Мебел Реинголд Розова Кадифе Јадење Стол

DEN 4319.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Елегантен и привлечен, неверојатниот Розов Кадифен Трпезариски Стол Од Мебел Од Меридијан е совршен додаток на секој простор.Карактеристики : Нежно Розова Кадифена Црна Метална Нога Со Златни Врвовисовремен Дизајнспецификации : Димензии На Производот : 22.5 "W x 22.5" D x 32 " Потребно Е Склопување : Yes Seat Димензии : Ширина На Седиштето : 21.5". Висина На Седиштето : 19.5. Длабочина на седиштето : 19,5"висина на грбот на Седиштето : 12,5" Мебел Од Меридијан Реинголд Розова Кадифена Трпезариска Столица (Комплет од 2).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.