0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Винова Модена 36 Единствена Суета Во Бело Со Стаклена Плоча Со Мијалник И Огледало На Бел Сад

Винова Модена 36 Единствена Суета Во Бело Со Стаклена Плоча Со Мијалник И Огледало На Бел Сад

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Традиционалниот шарм го исполнува современиот талент Со Колекцијата Модена Суета во бело. Овој ансамбл showstopper содржи украси од монистра, мијалник со бел кружен сад и врв од мастило-црно стакло што ја активира завршницата на суетата. Скриениот и отворен простор за складирање ја прави оваа колекција функционална колку што е убава. Стилскиот хардвер за завршна обработка на сатенски никел е одличен акцент за суетата. Не вклучува славина, склопување на одвод или П-стапица и заден удар. Модена 36" Суета Во Бело Со Стаклена Плоча со Мијалник Со Бел Сад со Цврсто дрво од Огледало и конструкција од дрво. Култивиран, современ дизајн. Многу простор за складирање. Модена 27.2 во. В х 19.5 во. Д х 31.1 во. Х. Достапно Со темно црно стакло врвот. Еден подигнат, круг мијалник со прелевање вклучени. Две Врати за меко затворање; Две во една пространа фиока За Меко Затворање и 1 фиока за Меко Затворање. Впечатлива завршница На Сатенски Никел. Единствено координативно врамено огледало. Не вклучува славина,склопување на одвод или П-стапица и заден удар. Лесна инсталација на водовод и славина*. Со Огледало.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.