0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Момени Атлас Волна Рака Јазли Јаглен Површина Килим 5'8'

Момени Атлас Волна Рака Јазли Јаглен Површина Килим 5'8'

DEN 2078.40
Достапно е за нарачката

Од стоката

Описи : Атлас е инспириран од прекрасни рачно изработени марокански партали-килими. Одржување на автентичната текстура на номадската изработка во комбинација со денешните геометриски стилови и природната, недооценена палета на бои. Рачно јазол од 100% волна во Индија.Карактеристики : Индиски Рачен Јазол100% КОЛЕКЦИЈА НА ПИЛЕАТЛАС ОД ВОЛНА ЈАГЛЕН5 ' -0" х 8'-0" Затворен Килим. Произведено Во Индија. Рака Јазол. Материјал : 100% Волна. Висина На Купот : 0,37".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.