0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кингстон Месинг БА312ПБ Класичен Пешкир Бар, Полиран Месинг

Кингстон Месинг БА312ПБ Класичен Пешкир Бар, Полиран Месинг

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Висат вашите крпи во стил со шик жалба На Кингстон Месинг Класичен Пешкир бар. Достапен во повеќе завршетоци, овој бар 18 " може брзо да стане суштински дел од дизајнот на вашата бања. Спарете со други додатоци од Класичната Колекција. 2-3/4" дијаметар основи. 18" пешкир бар. Премиум финиш. Совршено се координира со секој традиционален декор. Вклучен е целиот хардвер за монтирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.