0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вистински Дики Здраво-Вис Безбедносна Маичка Со Долги Ракави, Рефлектирачко Снимање На Шкотлит, Класа АНСИ 2

Вистински Дики Здраво-Вис Безбедносна Маичка Со Долги Ракави, Рефлектирачко Снимање На Шкотлит, Класа АНСИ 2

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Останете видени и останете безбедни во Вистински Дики Здраво-Вис Безбедносна Маичка со Долги Ракави. Совршен за екипажи на патишта или ноќна работа, оваа плетена маичка е во согласност со СЕРТИФИКАЦИЈАТА ANSI Class 2, нудејќи многу осветлен жолт дизајн со рефлектирачки детали ЗА рефлектирачко снимање ОД 3 MÉ scotchlite за врвна видливост во сите средини за осветлување. Плус, оваа работна облека ќе се движи со вас додека сте на работа. Удобниот џеб на градите е опремен со поделба на моливи, држејќи ги рацете слободни за да можете да се фокусирате на вашите перформанси. АНСИ Класа 2. 3мм скочлитеи рефлектирачко снимање. Практичен џеб на градите со поделба на молив. 100% Полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.