0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства 8862PW Пеперутка На Црвено Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

Каролини Богатства 8862PW Пеперутка На Црвено Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Каролини Богатства 8862 PW1216 Пеперутка На Црвено Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, разнобојна Додај боја На вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства Инсекти категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.