0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Насловна Суштина Жизела Памук Печатени Јорган Капак Во Собата

Насловна Суштина Жизела Памук Печатени Јорган Капак Во Собата

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете допир на елеганција во вашата модерна спална соба со Домашната Суштина Жизела 3 Парче Памучно Печатено Навлака За Јорган. Ботанички цветен дезен е отпечатен преку памучниот навлака за јорган перкале и шамс, создавајќи прекрасен современ изглед. Затворачите на копчињата ви овозможуваат да поставите утешна влошка во капакот на јорганот и внатрешните врски во аглите помагаат да се спречи неговото поместување. Направен од 100% памук, овој печатен комплет за покривање на јорган може да се пере во машина и совршено се комбинира со секој преоден декор. Насловна Суштина Жизела 3 Парче Памук Печатени Јорган Покритие Сет : Целосна/Кралицата Сет Вклучува : 1 Јорган Покритие (90"W x 90"L), 2 Стандардни Шеми (20"W x 26"L + 1"). Комплетот крал/Кал Кинг Вклучува : 1 Навлака За Јорган (104 "В х 92" Л), 2 Крал Шамс(20 "В х 36 " Л + 1"). Јорган/Шам : 100% Памучна Перкала, Печатена, Памучна/Полиестерска Рикверц. Печатени Цветни Дизајн. Ботаничка Шема. Внатрешни Аголни Врски За Да Се Обезбеди Вметнување, Затворање На Копчето. Јорган Покрие Само, Вметнете Не Се Вклучени Во Собата. Шам Затворање : Преклопување. Машина За Перење За Лесна Нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.