0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гербер Магнум Л. С. Т. Џуниор Хантер Нож

Гербер Магнум Л. С. Т. Џуниор Хантер Нож

DEN 367.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Гербер Магнум Л. С. Т. Џуниор Хантер Нож, Стил На Преклопување, 2.69 " Сечило, Фин Раб, Точка На Спуштање, 420 Високојаглероден Нерѓосувачки Челик Гербер Магнум Л. С. Т. Џуниор Хантер Нож Преклопен Нож-се Состои од стожер преку кој сечилото се преклопува во рачката. Овој нож е идеален за ситуации на преживување . 2.69" должина на сечилото-совршена должина на сечилото што е одлична за извршување на секојдневните задачи. Нож За Паѓање-со силно сечило што паѓа кон врвот на сечилото, овој нож е разноврсна алатка што може да се користи за дерење и за други општи цели. Со додаден хром во јаглероден челик, ова сечило од нерѓосувачки челик се спротивставува на корозијата и го зголемува нивото на изведба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.