0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Том И Џери Машка и Голема Машка Воздушна Четка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Том И Џери Машка и Голема Машка Воздушна Четка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чувајте ја играта мачка и глушец во Оваа Графичка Маичка На Том и Џери. Со внатрешна маица без ознаки, Оваа Маица е изработена во памучна мешавина за удобно вклопување и меко чувство на раката. Моделот е 6'1" и носи големина М. Опуштено вклопување. Пуловер стил. Кратки ракави. Графички печатење на. напред. Таг-слободен внатрешна. - Ворнер Брос.Сите Права Се Задржани. 90% Памук/10% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Том И Џери Графичка Маица За Мажи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.