0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фантастични Ѕверови: Тајните На Дамблдор-Закачка Еден Лист Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Фантастични Ѕверови: Тајните На Дамблдор-Закачка Еден Лист Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Фантастични Ѕверови : Тајните На Дамблдор-Закачка Еден Лист Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Меѓународни Трендови, ДОО е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и производи за социјални канцелариски материјал. Основана во 1987 Година, Трендовите го започнаа својот постојан раст врз основа на признатата потреба за интегрално партнерство помеѓу давателот на лиценцата, трговецот на мало и носителот на лиценцата. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти е централна во позиционирањето на компанијата како главен лидер во овие категории на производи. Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.