0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сјајна Блескаво Блинг Сјајна Покривка На Воланот Сјајна Завршница Универзално Вклопување 14. - 15.5

Сјајна Блескаво Блинг Сјајна Покривка На Воланот Сјајна Завршница Универзално Вклопување 14. - 15.5

DEN 528.64
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чувајте Го Вашиот Автомобил Да Изгледа Како Нов со Нашиот Covономски Капак На Воланот Го Изолира Вашето Тркало Од Екстремни Топли/Ладни Температури Лесна Инсталација и Универзална Големина Одговара На Повеќето Волани со Дијаметар од 14,5 - 15,5 Инчи Дизајниран и дистрибуиран Во Премиум Дизајн на САД (Лос Анџелес) – Ergономски Дизајниран за Удобно Држење и Целосна Контрола на Вашето Возило. Одлично за Долги Возења, Дневни Патувања и Секојдневно Возење. Контрола на изолацијата-Материјалот За Дишење На Удобноста Ги Изолира Вашите Раце Од Двете Топли Дизајнирани Да Одговараат На Повеќето Возила-Ве Молиме Проверете Ги Мерењата пред Инсталацијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.