0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Карл Лагерфелд Клои Подарок Комплет Парфем Со Целосна Големина За Жени

Карл Лагерфелд Клои Подарок Комплет Парфем Со Целосна Големина За Жени

DEN 1346.88
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лансиран од дизајнерската куќа На Карл Лагерфелд во 1975 година. Овој цветен мирис има мешавина од алдехиди, орли помине, цвет од портокал, јоргована, праска, хиацинт, иланг-иланг, каранфил, тубероза, јасмин, нарцис, сандалово дрво и мов. Карл Лагерфелд Париз Подарок За Парфеми Клои Комплет Парфем Со Целосна Големина За Жени, 2 Парчиња : Врвни Ноти : цицање Мед, цвет од портокал, килибар. Средни Белешки : Сандалово Дрво, даб мов, тубероза, јасмин, орис. Основни Белешки : Роза, каранфил и нарцис. Целосна Големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.