0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Helments Играјте го целиот ден

Helments Играјте го целиот ден

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Земете џемпер за да го надминете неговиот стил бидејќи шарените отпечатоци го истакнуваат ова руно врвот од Garanimals. Вашето мало момче ќе изгледа симпатично и ќе се чувствува пријатно во овој печатен пулвер со долг ракав, прикажан во мека завршница на руно. Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Детали за контраст на печатење. Цврст : 80% памук/20% полиестер; Печати/Камо : 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Држава маичка со долги ракави на момчињата од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.