0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Случајот за NBA Covero NBA Coverso NBA

Случајот за NBA Covero NBA Coverso NBA

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дали сте обожавател на 76ers? Добијте го овој официјален дизајн од НБА на вашиот Coveroo. Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од НБА. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Филаделфија 76ерс дизајн на кошарка на куќиште за патници Otterbox Case for Samsung Galaxy Note 3 : Компатибилен со Samsung Galaxy Note 3. Тенок и тежок случај штити од гребнатини, испакнатини и шокови. Исто така, вклучува и самопридржан заштитник за јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.