0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Малтагебух За Возрасни: Стрес

Малтагебух За Возрасни: Стрес

DEN 284.80
Достапно е за нарачката

Од стоката

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажбух за возрасни. Нејзината медитативна моќ го зајакнува вашето искуство со дневникот и ви помага на вашето патување до самооткривање и патот до среќата. Главни Карактеристики : - 80 деликатно гранични страници за запишување на вашите мисли - 40 страници за изразување за чкртање personal рефлексии, цитати, песни или нацрти - 40 професионално илустрирани слики за боење за возрасни во различни нивоа на тежина-Висококвалитетна 70гр хартија секоја тема е достапна во различни слики за боење и содржи широк спектар на вртења. Малтагебух Фир Erахсен : Стрес (Илустрации На Желка, Поморски Цветен Дизајн) (Мека).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.