0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Tuphell Industries модерна пејзажна рефлексија летаат птици над езерото графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 3, дизајн од JJ Design House LLC

Tuphell Industries модерна пејзажна рефлексија летаат птици над езерото графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 674.72
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : сет од 3 парчиња, секоја табла е врамена од 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : пејзаж, сценографија, апстрактно, езеро, животно. Дизајн од JJ Design House LLC.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.