0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тример Менувач Менувач Четка Машина Трева Тример Опрема Главата Заби

Тример Менувач Менувач Четка Машина Трева Тример Опрема Главата Заби

DEN 207.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Карактеристики : *[Спецификации] овој комплет е додаток за глава за глава од универзален тип што се користи за косилки. Два вида менувач во различен дијаметар на дупката што можете да ја изберете по потреба.* [Параметри] 4 типа вкупно, 26мм 7заби, 28мм 7заби, 26мм 9заби, 28мм 9заби, универзална работа За Стихл, Homо, Хомелит, Хускварна.*[Широка примена] овој додаток за глава на менувачот што се користи за секачи за четки, тримери, косилки итн. Се вклопува за разни трева тример четка машина трева косилка.* [Материјал] Изработен од висококвалитетни материјали од алуминиумска легура, анти - ' рѓа и антикорозија, има одлична отпорност на оксидација.Спецификации : Внатрешен Дијаметар На Обвивката : 26мм/28ммскоп : сите видови на машина за стружење четка : Ѕвезда 7Т, Ѕвезда 9т менувачот има 10 х 1,25 лева рака машка нишка боја : како што покажува сликата количина : 1пцпакувана Содржина : 1 х Глава На Менувачот Бамил 26мм/28мм Тример Менувач На Менувачот Тример Опрема Главата 7 9 заби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.