0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Обоени Обврзници Хартија Пакет 8.5 11

Обоени Обврзници Хартија Пакет 8.5 11

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

rrd Обоена Хартија За Печатење На Обврзници 100 пакувањаSizeрадиционална Големина На Буквата : 8,5"X 11" R20 lb Буква Хартија r Punch до вашата промотивна пошта околу канцеларијата и нека привлече вниманиеr Utilized разиграна црвена хартија за печатење за да ја шармира вашата биографија или професионален профилr 100 светло-црвена хартија за печатење која има мазна и дебела површина што на крајот овозможува богато и живописно печатење. Избегнувајте заглавување на печатачот и изгубено време со користење на овој пакет хартија за хартија погоден за печатачот, со големина на букви и издржлива боја. Направете ги вашите презентации, документи и проекти попривлечни. Направете што и да се печати да се издвојува со јасен контраст. Без киселина без распаѓање или пожолтување на листовите за печатење кои нема да исчезнат со текот на времето и се исклучително лесни. Секој лист хартија за ОБВРЗНИЦИ е квалитетен, густ и има одличен изглед и чувство за тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.