0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Национална Јавна Серија За Седење Тежок Преклопен Стол-Сет од 4

Национална Јавна Серија За Седење Тежок Преклопен Стол-Сет од 4

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Без разлика дали се поставувате за церемонија на отворено или состанок во затворен простор, Националниот Јавен Седиште 600 Серија Тежок Преклопен Стол - Сет од 4 обезбедува разноврсно седење за да се исполнат приликата. Овој комплет од комерцијална класа е конструиран од издржлив челик со Двојни Заковани У-протези напред и назад, и нозе со една шарка за дополнителна поддршка. Секој стол има пространо, контурирано седиште и потпирач за грб за удобност, а лесниот дизајн на преклопување овозможува брзо, лесно чистење кога ќе завршат настаните од денот. Димензии : 18.75 W x 21.5 d x 32h во. (секој). Сетот вклучува 4 столици. Тубуларна челична рамка обложена со прав, 19 мерачи. Удар-обликувани сива смола пластика. Двојно заковани Предни и задни У-загради за дополнителна поддршка. Нозете со една шарка обезбедуваат дополнителна стабилност. Приклучоците за стабилност на V-tip го зајакнуваат спојот на рамката. Заменливите лизгалки спречуваат оштетување на подот. Лесен дизајн на преклопување. Материјали отпорни на дамки за автомобил со ниско одржување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.