0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
20л Класичен Водоотпорен Ранец

20л Класичен Водоотпорен Ранец

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Совршен за спортови на вода и сите видови активности, Црниот 20-литарски Водоотпорен Ранец Ја штити вашата опрема од вода, песок, нечистотија и прашина. Благодарение на уникатната беспрекорна конструкција и системот за запечатување на врвот, нашиот ранец е 100 проценти водоотпорен и погоден за брзо потопување за да можете да го извадите на вода. Овој водоотпорен ранец од 100 проценти, Класа 3, IP66 плови безбедно ако падне во вода. Ја штити содржината од прашина, песок, нечистотија и вода со високофреквентна заварена конструкција. 20л Класичен Водоотпорен Ранец : Обложени ремени за рамо и лумбална потпора. Вентилиран заден панел со дизајн на проток на воздух. Удобни и пловни лесни ремени со систем за вентилација. Прилагодлив ремен за градната коска. Рефлектирачки закрпи на предниот дел од торбата и двете ремени за рамо. 3 Д-прстени за повеќе опции за прицврстување. 1 Голем надворешен еластичен мрежен страничен џеб. Врвот рачка за носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.