0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност засолниште платно уметност од Филип Саинте-ослабна, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност засолниште платно уметност од Филип Саинте-ослабна, дрвена рамка

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дело, со црвено јаболко, има црвено јаболко во дрво со пајак-мрежа околу неа. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.