0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Nuby плишано палто - був

Nuby плишано палто - був

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Палците на Blankie? Тета е друга интерактивна играчка од Нбиби? што се меша и забава и функција. Се одликува со светли бои, забавни карактери и повеќе текстури што ќе ја воодушеват имагинацијата на вашето бебе. Овие карактеристики го прават нуби? Blankie Pals? Teether совршен за заби, игра или време на гушкање! Дополнителна мека ткаенина. Светли бои. Повеќе површини за заби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.