0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Sriracha лого двор за шиење занаетчиска ткаенина лиценцирана од црвената боја во дворот

Sriracha лого двор за шиење занаетчиска ткаенина лиценцирана од црвената боја во дворот

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Официјално лиценцирана ткаенина Срирача во 100% памук е прекрасен додаток на секоја колекција на ткаенини! Овој 100% асортиман на памук е само еден од многуте популарни отпечатоци што се достапни. Со своите детали и квалитет, сигурно ќе го воздигнете нечиј изглед или дома. Оваа памучна ткаенина е убава и може да се претвори во што сакате. Оваа прецизна ткаенина е совршена за секоја пригода материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 2 различни ткаенини (секоја ткаенина мери 36 "x44") и 5 ​​закрпи. Карактеристики : Прекрасно детални памучни отпечатоци во лесен памук, совршени за создавање домашен декор, додатоци или облека. Боја : црвена. Комплет за памучна ткаенина Sriracha DIY. Совршено за DIY проекти. Прецизен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.