0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел почетни нараквици со розова бо - кафеава

Заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел почетни нараквици со розова бо - кафеава

DEN 703.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни привлечност 7,75 инчи заменливи реверзибилни златни тон на срцев кабел Почетни нараквици со розова кутија - кафеава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.