0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бровал Дрво Кревет Соба Во Собата, Кревет За Складирање, Гардероба, Огледало, Ноќници, Градите, Еспресо Заврши Кралицата Големина

Бровал Дрво Кревет Соба Во Собата, Кревет За Складирање, Гардероба, Огледало, Ноќници, Градите, Еспресо Заврши Кралицата Големина

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Елегантен запознајте современ, Комплетот За Кревети Од Дрво Бровал, Кревет За Складирање, Комода, Огледало, Ноќна Маса, Еспресо Завршете Ја Големината На Кралицата Од Тркалезниот Мебел носи сѐ за удобност, функција, стил во вашиот дом. Дава смела изјава за украсување со својата длабока, богата еспресо боја и значително присуство. Креветот располага со две пространи фиоки за складирање на подножјето на овој кревет на платформата и црна тапацирана глава од стп кожа. Рамката на кутијата од цврсто дрво спречува какви било грижи за зајачиња од прашина или погрешни чевли под креветот. Сет вклучувајќи кралица големина платформа за складирање кревет, гардероба, огледало, 2 ноќници, градите. Кревет со големина на кралица во богата завршница со еспресо, таблата има две пространи фиоки. Црн стп кожен тапацир на главата. Конструкција на гулаб на сите фиоки, горната фиока има кадифена постава. Комплетот за кревети е изработен од рамка од цврсто дрво со инженерски дрвени панели. Димензии : Целосна поставеност : 62.91"W X 86" D X 53 "H; Кралицата Насловот : 62.91" L X 3.78 "W X 53" H; Табла : 62.91 "L X 0.94" W X 16.81 " H;. Комода : 61.34 "В Х 17.13" Д Х 40.94 " Ч; . Огледало : 41.34 "W X 0.75" D X 33.86 " H;. Ноќен Штанд : 24.37 "W X 17.13" D X 26.81 " H;. Градите : 36.93 "W X 17.13" D X 52.09 " H . Комодата и ноќната маса доаѓаат собрани, огледалото треба да биде прикачено на комодата. Креветот треба да се соберат, сите делови и инструкции вклучени. Фотографијата може да биде малку поинаква од Вистинската Ставка во однос на бојата поради екранот на Мониторот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.