0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Свињи-американска Ландрас Прасе Среќни Празници Бела Кујна Пешкир Сет На

Свињи-американска Ландрас Прасе Среќни Празници Бела Кујна Пешкир Сет На

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Американски Ландрас уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Кујна Памучни Крпи. Овој Бел Кујнски Комплет за Крпи од 2 е Од колекцијата Богатства На Каролина Среќни Празници. Прекрасните уметнички дела од еден од нашите уметници го прават ова одличен подарок и одличен додаток на секоја кујна. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук. Секоја бела крпа мери 19 инчи на 28 инчи. Секоја крпа има печатен дизајн на уметнички дела во целосна боја. Машинско перење ладно и суво со тивок оган. Секогаш користете крпа за притискање при притискање на дизајнот. Оваа Кујна Памучни Крпи е од Каролина Богатства Фарма Животни категорија на производи. Големи Димензии 100% памучни Крпи за Сите Потреби на Вашето Домаќинство направени од силен, висококвалитетен памук за мекост и издржливост. Ексклузивно печатење. Можете да ги преклопите овие крпи за садови на вашиот кујнски шалтер, да ги закачите над рачките на машината за миење садови или рерната или да ги користите за украсување на вашите ормари за да и дадете на вашата кујна поживописен изглед. Машина За Перење. Измијте во ладна вода, висат за да се исушат, а не белење. Печатени во Сад. Совршен подарок за водителка, подарок За Денот На Мајката, подарок за дипломирање, подарок за венчавка, подарок за загревање на куќата, подарок за роденден, подарок за одмор или купете комплет за вас. Американски Подароци За Ландрас, Американски Колекционерски Предмети Ландрас, божиќни подароци и колекционерски предмети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.